تائید
فروش مسکونیآپارتمان67متر2خواب/نوساز/تکواحدی/پارکینگ اختصاصی/سرخحصار

67متر2خواب/نوساز/تکواحدی/پارکینگ اختصاصی/سرخحصار

1 سال پیش در قدس

متراژ
67
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬845٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬537٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⭐هرچه از خاک است،طلا می دهد⭐
⭐دپارتمان تخصصی پلاس⭐

⭐لطفا توضیحات بصورت دقیق مطالعه شود⭐

مشخصات کلی واحد✅

⚜️4 طبقه
⚜️نوساز
⚜️طبقه دوم
⚜️2نبش
⚜️مشاعات استاندارد
⚜️سازه مهندسی و اصولی ساخت

⏬ امکانات ⏬

✅پارکینگ اختصاصی جانمایی شده
✅ انباری 4 متری / بالکن از نما
✅سالن پرده خور / تامین نور در تمام ساعات روز
✅2 خواب تخت خور نورگیر
✅خواب مجهز به کمد دیواری و سرویس مستر
✅کابینت بندی Higlass ضد خش تورک
✅شیر آلات اهرمی طلایی Gold
✅ درب ضد سرقت
✅کف سرامیک Nano polish 60*60
✅گرمایش پکیج
✅دسترسی سریع و قوی به تمامی اماکن رفاهی / شریان های اصلی و خروجی های شهر

♦️درحال حاضر ملک مذکور به مبلغ 300 میلیون تومان در رهن مستاجر میباشد که از مبلغ کل کسر می گردد♦️

⬆️جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید⬆️

لوکیشن : محدوده سرخحصار / بلوار طالقانی

☎️مشاور در امور ملکی و کارشناس حقوقی:آقای محمدی
______________________________________
⚡مشاوره دادن به شما عزیزان افتخار ماست⚡
⭐مکانی برای رسیدن به خواسته هایتان⭐
✅زبده ترین مشاوران منطقه در خدمت همشهریان عزیز✅
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان پلاس

????دپارتمان تخصصی املاک پلاس پلی بین شما و خانه رویائیتان➕

ثبت امتیاز برای آگهی

واقعی بودن عکس : *