تائید
فروش مسکونیآپارتمان67متری عروس دامادی

67متری عروس دامادی

2 سال پیش در قم

متراژ
67
ساخت
1393
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬570٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬432٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4

______________________________________

✅️ موارد مشابه به هر سلیقه و بوجه ی موجود است

✅️ 68 متری تکخواب سالن بزرگ قیمت 1550

✅️ 69 متری تکخواب محدود استقلال قیمت 1600

__________________________________________

✅️ آدرس دفتر : استقلال 2 جنب مسجد املاک مهربان

✅️ کارشناس فروش رسولی