تائید
فروش مسکونیآپارتمان68 متر/ 2 خواب/ 25 متر حیاط/ طبقه همکف

68 متر/ 2 خواب/ 25 متر حیاط/ طبقه همکف

1 سال پیش در تهران

متراژ
68
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3٬820٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
56٬176٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
جهت ساختمان
جنوبی
تعداد کل طبقات
4
بنام خدا

68متر. 2 خواب
طبقه همکف تک واحدی

25 متر حیاط اختصاصی

فول باز سازی
بسیار خوش نقشه
نورگیر عالی

18 سال ساخت
نما سنگ

گذر پهن
دسترسی عالی
ادرس: خیابان خوش

عکس ها متعلق به ملک میباشد

مشاور شما فیض الهی