تائید
فروش مسکونیآپارتمان68 متر دوخواب * سندتک برگ شخصی * *

68 متر دوخواب * سندتک برگ شخصی * *

1 سال پیش در تهران

متراژ
68
ساخت
1389
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬840٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
71٬176٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
با سلام

68 متر نقشه بدون 1 میلی متر پرتی

مناسب افراد سخت پسند

پاسخگوی تماس شما در هر ساعت از شبانه روز خواهم بود☎️

● مشاور امور ملکی و حقوقی : بهشتی ●