تائید
فروش مسکونیآپارتمان68 متر/ عدل اول/اسکلت فلز

68 متر/ عدل اول/اسکلت فلز

2 سال پیش در دورود

متراژ
68
ساخت
1392
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
13٬235٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
درود و عشق و لبخند به روی ماهتون همراهان گرانمهرم با معرفی یک فایل نقلی در خدمتتون هستیم با امتنان.
*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_
معرفی فایل:
✅️دارای یک خواب 12 متری و کمد دیواری
✅️سرویس کاملا جدا از پذیرایی
✅️دارای پایان کار و شناسنامه
✅️دونبش و نورگیری عالی
✅️100 تومن و ی تومن در رهن مستاجر که از مبلغ کل کسر می شود.
✅️اسکلت فلز
✅️شرایط مناسب برای خونه اولی ها
*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*
جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر از این فایل و فایل های مشابه لطفا تماس بگیرید.
ساعت پاسخگویی تا قبل از 8شب

❇️از اولین تماس تا آخرین امضا در کنارتان هستیم با افتخار

♻️مشاور دپارتمان تخصصی املاک جاکار:
سرکار خانم بارانی

❇️آدرس املاک:
بر بلوار امام علی پایین تر از کانون امام علی جنب فروشگاه گرند