تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه68 متر مغازه *معاوضه باغ ویلا و باغچه * سند تک برگ

68 متر مغازه *معاوضه باغ ویلا و باغچه * سند تک برگ

2 روز پیش در مدرس

متراژ
68
ساخت
1405
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏47,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏691,176,000 تومان
موقعیت مکانی
بر خیابان اصلی
وضعیت فعلی
تخلیه
وضعیت مالکیت سرقفلی
مالکیت کامل
✅️معاوضه با باغ ویلا و باغچه تا 90٪ قیمت کل ✅️

✅️فرصتی مناسب برای خرید ملک تجاری ✅️

⚜️⚜️معاوضه⚜️⚜️

⚜️68 متر کف
⚜️ملکیت
⚜️سند تک برگ
⚜️بر 8

مشاورشما : مبین شهامتی