تائید
فروش مسکونیآپارتمان68 متری یکخواب /کلید اول / بهشت بندر

68 متری یکخواب /کلید اول / بهشت بندر

2 سال پیش در بندرعباس

متراژ
68
ساخت
1402
اتاق
1
قیمت کل
3٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
47٬058٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
6
⚜️ الهی روزیتون هزار برابر ⚜️
___________________________
فروش استثنائی واحد یک خوابه خوش نقشه و خوش ساخت در لوکیشنی تکرار نشدنی ، اگر به دنبال خرید واحد یک خوابه به قیمت هستید بازدید این واحد رو از دست ندهید .
___________________________
متراژ 68 متر
اتاق خواب بزرگ
سرویس بهداشتی مجزا
لوکیشن قوی
نما و مشاعات تماما سنگ مرغوب ایرانی
لابی و نگهبانی 24 ساعته
___________________________
به دلیل حجم بالای تماس ها لطفاً تماس بگیرید
___________________________
فایل های مشابه و غیر مشابه موجود است
___________________________
آرزوی قلبیمون خونه دار شدنتونه