تائید
فروش مسکونیآپارتمان680 متر پنت هاوس مدرن سعادت آباد

680 متر پنت هاوس مدرن سعادت آباد

1 سال پیش در سعادت‌آباد

متراژ
680
ساخت
1404
اتاق
+4
قیمت کل
374٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
550٬000٬000 تومان
طبقه
11
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
12
◀️⏪ حبیبی ⏩▶️
❌❌ مشاور تخصصی سازه های لاکچری ❌❌
عکس ها مخصوص این واحد خاص طراحی شده!
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
خاص ترین پنت هاوس منطقه با امکانات لاکچری متفاوت و بدون مشابه
ارتفاع سقف واحد 6 متر!
سالن پذیرایی با دید پانوراما و تراس گاردن بسیار بزرگ و مشجر ،محیط مناسب جهت لذت بردن از چشم انداز تهران
آشپزخانه لوکس و مطبخ و بار مجهز با فرنیش کامل gaggenau
5 خواب مستر شامل 2 سوئیت با ورودی مجزا
تمام خواب ها چشم انداز کوهستان و شرق و غرب را دارند
دیزاین vip و لاکچری با استفاده از بهترین متریال و برندهای اروپایی
مشاعات هتلینگ این مجموعه در نوع خود بی نظیر است و مشابه آن در هیچ یک از پروژه های منطقه سعادت آباد وجود ندارد
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
❌❌مشاور شما حبیبی❌❌