تائید
فروش مسکونیآپارتمان68متر/2خواب/روبنما/پارکینگ سندی

68متر/2خواب/روبنما/پارکینگ سندی

2 سال پیش در تهران

متراژ
68
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
16٬176٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
✅کارشناس فروش آقای جهانبانی

✅با وام و رهن ملک سند دار بگیرید

✅بورس سرمایه گذاری و سکونت ملکی در غرب استان
✅68متر
✅بالکن و کمد دیواری

✅قابلیت اخذ 890 میلیون وام با کارگذار املاک
✅رهن 310 میلیون به عهده املاک

✅نقدینگی لازم =1میلیارد و100 میلیون

✅جهت اطلاع از سایر فایلها تماس بگیرید