تائید
فروش مسکونیآپارتمان68متر برج باغ شیک ومدرن طبقات بالاسرمایه گذاری

68متر برج باغ شیک ومدرن طبقات بالاسرمایه گذاری

2 سال پیش در تهران

متراژ
68
ساخت
1402
اتاق
1
قیمت کل
4٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
72٬058٬000 تومان
طبقه
10
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
18
68متر برج باغ یاس تهرانسر
برج 15طبقه ط10
دارای کلیه ی امکانات برج
تالار پذیرایی لابی شیک ومجلل استخر سوناجکوزی سالنهای جیم مجزا سالن بیلیارد پینک پنگ جاده های سلامتی وتندرستی محوطه سازی به سبک باغهای هلندی وهرآنچه که شما انتظار دارید
الباقی توضیحات درج نشده برای توضیحات بیشتر وبازدید تماس بگیرید
مدیر وکارشناس ملکی فروش متناسب با هر بودجه سلیقه ومتراژ در برجهای منطقه