تائید
فروش مسکونیآپارتمان68متر/تاپ اوکیشن /کیانمهر /

68متر/تاپ اوکیشن /کیانمهر /

1 سال پیش در کرج

متراژ
68
ساخت
1397
اتاق
1
قیمت کل
2٬320٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬117٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5

قابلیت دریافت وام
قابلیت رهن تا مبلغ 300میلیون
توجه :جهت رعایت حقوق مالک و ثابت نگه داشتن قیمت ملک از قرار دادن عکس واحد معذوریم

مالکین محترم:
املاک داتیس بابیش از500اگهی فعال اماده ارایه خدمات به شما عزیزان میباشد باماتماس بگیرید
مشتری گرامی :
بازدید در اسرع وقت
_______________________________

⭐⭐دپارتمان املاک داتیس ⭐ ⭐
عضو رسمی اتحادیه املاک کرج واحد صنفی ممتاز
فاز 6 ساماندهی بلوار ایمان برج پارسه