تائید
فروش مسکونیآپارتمان68متر.سازه ایی برند/شیک وارزنده*شخصی شخصی

68متر.سازه ایی برند/شیک وارزنده*شخصی شخصی

1 سال پیش در تهران

متراژ
68
ساخت
1397
قیمت کل
7٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
105٬147٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
⬜________املاک اسکان غرب

⬛_________68متر
◻_________2 خواب

◼_______سند تک برگ اماده انتقال

⬜امکان رهن تا 800میلیون
⬛امکان دریافت وام تا 940میلیون

❌❌❌بازدید =خرید ❌❌❌

مشاور تخصصی خرید و فروش
وحیدپور

منتظر تماس شما هستم ______