تائید
فروش مسکونیآپارتمان68متر،فول بازسازی

68متر،فول بازسازی

1 سال پیش در تهران

متراژ
68
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
4٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
62٬500٬000 تومان
طبقه
2
به نام خدا
باسلام
✴️به قیمت ترین واحد منطقه✴️
68متر،دوخواب✅
املاک بزرگ ستارگان
آذربایجان بین خوش و قصردشت پلاک 888