تائید
فروش مسکونیآپارتمان68متر/ قریشی جنوبی/اهورا ملک

68متر/ قریشی جنوبی/اهورا ملک

2 سال پیش در فردیس

متراژ
68
ساخت
1387
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬480٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬764٬000 تومان
طبقه
4
✅انتن مرکزی

کد فایل:541-1

مشاور شما :خانم نعمتی
⁉️جهت بازدید و خرید با ما تماس بگیرید حضورا به دفتر مراجعه فرمایید
دفتر:فلکه سوم خیابان 28 شرقی طبقه 4 ساختمان رضوی هلدینگ اهورا ملک

✨اهورا ملک کلید خانه شماست✨
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک اهوراملک بورس آپارتمان ویلایی تهاتر

خرید ایمن فروش راحت/صداقت افتخار ما*رقابت ابتکار ما