تائید
فروش مسکونیآپارتمان68متر2خواب/تکواحدی/غرق نور/خوش نقشه/امامزاده

68متر2خواب/تکواحدی/غرق نور/خوش نقشه/امامزاده

1 سال پیش در قدس

متراژ
68
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⭐هرچه از خاک است،طلا می دهد⭐
⭐دپارتمان تخصصی پلاس⭐

⭐لطفا توضیحات بصورت دقیق مطالعه شود⭐

مشخصات کلی واحد✅

⚜️4 طبقه

✅نورگیر در تمام روز
✅دارای 2 خواب مجهز به کمد دیواری
✅کابینت بندی MDF سرتاسری تکمیل
✅دارای هود لمسی
✅کف سرامیک
✅گذر 12 متر
✅دسترسی محلی به اماکن رفاهی
✅دسترسی سریع و قوی به میادین و شریان های اصلی شهر و خروجی ها

♦️درحال حاضر ملک مذکور به مبلغ ودیعه 230 میلیون تومان و اجاره بهای ماهانه 2 میلیون تومان در رهن مستاجر می باشد که از مبلغ کل کسر می گرد ♦️

⬆️جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید⬆️

لوکیشن : محدوده امامزاده / امیرکبیر

☎️مشاور در امور ملکی و کارشناس حقوقی:آقای محمدی
_________________________________________
⚡مشاوره دادن به شما عزیزان افتخار ماست⚡
⭐مکانی برای رسیدن به خواسته هایتان⭐
✅زبده ترین مشاوران منطقه در خدمت همشهریان عزیز✅
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان پلاس

????دپارتمان تخصصی املاک پلاس پلی بین شما و خانه رویائیتان➕