تائید
فروش مسکونیآپارتمان68مترتک خواب فاز4/فول لاکچری/با انباری و پارکینگ

68مترتک خواب فاز4/فول لاکچری/با انباری و پارکینگ

2 سال پیش در پرند

متراژ
68
ساخت
1399
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬170٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬205٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
2
▂▃▅▇█⚡املاکــ کارای⚡█▇▅▃▂

با سلام خدمت خریداران محترم بنده صادق زاده هستم خوشحالم که این واحد ارزنده و بی نظیر را به شما عزیزان معرفی میکنم✨⬇️
____
با کمال احترام به شما عکس ها متعلق به خود واحد میباشد ✨✅
✅68متر تک خواب
✅با بهترین متریال
✅پارکینگ انباری سندی
✅بسیار خوش نقشه
✅غرق در نور
✅سرایداری و نگهبانی 24ساعته
✅2طبقه 4 واحدی
✅130 ملیون مبلغ اجاره کسر شده است
❎〽️زیر قیمت منطقه کاسبی و مناسب برای سکونت〽️❎
⭕اطلاعات بیشتر تماس ⭕
_____
❗جهت دریافت آدرس و اطلاعات بیشتر تماس❗
⏳☎️با یک مکالمه کمتر از 5 دقیقه شمارا به ملک دلخواهتان میرسانم ✅⏳
(((لطفا جهت کنجکاوی تماس نگیرید))) _______
♈آدرس دفتر: پرند فاز 1 بلوار چهار باغ نرسیده به میدان امام خمینی پلاک 279 املاک بزرگ کارای ♈
(⚜️)«املاک کارای عضو رسمی اتحادیه»(⚜️)
❇️▫️◽◻️با کادری فعال و مجرب با سابقه ای درخشان در منطقه ◻️◽▫️❇️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک کارای هسا کیسون کوزو مپسا زمین مسکن مهر تجاری