ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
68مترفول امکانات/نوساز/کم واحد/سرمایه گذاری
68مترفول امکانات/نوساز/کم واحد/سرمایه گذاری
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
68
ساخت
1400
اتاق
1
قیمت کل
8٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
119٬117٬000 تومان
طبقه
2
⭕️شهرک پرواز
⭕️68متر /یک خواب
⭕️پلان تفکیک شده متناسب با هر نوع سلیقه چیدمان
⭕️خواب بزرگ با کمد دیواری عمیق
⭕️اسنسور / انباری و پارکینگ (سندی)
⭕️سند تک برگ اماده انتقال
✅مالک فروشنده
✅قابلیت وام تا 960 م
✅قابلیت رهن تا 950م
✨اطلاعات بیشتر و معرفی فایل های مشابه=تماس
✨خانه دار شدن سخت نیست ، کافیست تماس بگیرید
لطفا املاک تماس نگیرد
مشاور ✨مهران✨
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت