تائید
فروش مسکونیآپارتمان68متری 2خواب تکواحدی 9سال ساخت

68متری 2خواب تکواحدی 9سال ساخت

11 ماه پیش در فدک

متراژ
68
ساخت
1394
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
7٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
102٬941٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
68متر 2خواب خوش نقشه✨️
ساختمان تکواحدی 9ساله✔️
واحد طبقه چهارم نورگیر✨️
دارای آسانسور، انباری ،بالکن ✔️
پارکینگ امکان پارک موتور سیکلت ✔️
پمپ آب و کمد دیواری جادار ✔️
فروشنده قطعی و واقعی ✔️
معاوضه با واحد بزرگتر هم دارند❗️
.............................................
جهت بازدید واحد همین حالا تماس بگیرید✅️
...................................................... ...
⚜️املاک جامع⚜️مشاور شما کیان⚜️
✨️✨️بهترینها را از ما بخواهید✨️✨️

*بهترین فایلها متناسب با بودجه و سلیقه شما*
پاسخگو شما عزیزان از 9صبح تا 11شب هستیم
⚜️املاک جامع ⚜️ سمنگان جنوبی پ243⚜️