تائید
فروش مسکونیآپارتمان68متری پارکینگ مسقف

68متری پارکینگ مسقف

2 سال پیش در قم

متراژ
68
ساخت
1394
اتاق
1
قیمت کل
1٬490٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬911٬000 تومان
طبقه
1

متریالی عالی وبرند

هیچ وقت برای سرمایه گذاری دیر نیست پس باما تماس بگیرید

واحدهای مشابه ومتفاوت برای بازدید شمااماده است

خانم حسینی هستم مشاور شمابا فایلینگ قوی در پردیسان استقلال 2جنب مسجد املاک مهربان