تائید

69 متر تک خواب

1 سال پیش در قم

متراژ
69
ساخت
1393
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬220٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬681٬000 تومان
طبقه
4
یا رزاق
شرایط عالی برای سرمایه گذاری
واحد فوق در بلوار ابوطالب
نور و نقشه ی خوب
کابینت mdf
پکیج و کولر آبی
230 میلیون رهن مستاجر تا خرداد1404 که به مبلغ فوق اضافه میشود
قیمت مقطوع و منصفانه
شرایط پرداخت نقدی
ادرس دفتر: استقلال 2 املاک مهربان
مشاور شما علییاری