تائید
فروش مسکونیآپارتمان69 متر دو خواب/خوش نقشه/گذر پهن

69 متر دو خواب/خوش نقشه/گذر پهن

1 سال پیش در تهران

متراژ
69
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬202٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
بالکن
دارد
سند
تک برگ
بنام ایزد منان

⭐️املاک برتر ستارگان⭐️
همکاران عزیز تماس نگیرند

✅️69 متر واحد
✅️دو خواب بزرگ و جادار
✅️سالن مربع و بدون پرتی
✅️انباری و بالکن کاربردی
✅️خواب ها و سالن پرده خور
✅️گذر کوچه پهن و دنج و آرام
✅️زیر قیمت منطقه
✅️جای پارک بغل ساختمان فراوان

⭕️مالک 100 ٪ فروشنده⭕️

طبقه سوم سند (3/5) رویت
بدون مشابه در منطقه

بازدید = خرید

دسترسی فراوان به راه های اصلی
و تمامی مراکز خرید و ...
_____________________________________________
مشاور و امین شما : قوام