ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
69 متر دو خواب/دیزایین شده/کم واحد
69 متر دو خواب/دیزایین شده/کم واحد
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
69
ساخت
1388
اتاق
1
قیمت کل
6٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
92٬028٬000 تومان
نما و مشاعات تا سقف سنگ
قابلیت رهن از 800 به بالا به عهده املاک
❌فقط با 5/550 صاحب این دو خواب شوید❌
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
مشاور : صراف
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت