تائید
فروش مسکونیآپارتمان69 متر دیزاین مدرن با امکانات کامل/اندیشه فاز1

69 متر دیزاین مدرن با امکانات کامل/اندیشه فاز1

1 سال پیش در تهران

متراژ
69
ساخت
1398
قیمت کل
2٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬681٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
7
به نام خدا

کد A105

              (( مسکن بزرگ آی تک))

  ✅️با بیش از 25 سال سابقه درخشان✅️

   سرمایه گذاری مطمئن و پر سود در غرب تهران   ((((  ا_ندیشه____فاز1 ))))

        سند تک برگ

69 متر 2 خواب مستر خوش نقشه دیزاین مدرن

پکیج رادیاتور کولر گازی نصیب
سرامیک 80*80

شرایط پرداخت:

460 رهن به عهده املاک
640 میلیون وام زوجین مسکن

نقدینگی شما عزیزان کسر وام و رهن
(2600) درج در اگهی

             ❌ بازدید با هماهنگی ❌️
جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید

            پاسخگویی از 9 صبح الی 23

✅️آپارتمان در هر متراژ و متناسب با نقدینگی شما عزیزان موجود است ✅️