تائید
فروش مسکونیآپارتمان69متر/2خواب/روبنما/پارکینگ/فاز 1 اندیشه

69متر/2خواب/روبنما/پارکینگ/فاز 1 اندیشه

2 سال پیش در تهران

متراژ
69
ساخت
1386
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬362٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
3
✅کارشناس فروش آقای جهانبانی
✅با وام و رهن ملک سند دار بگیرید

⬅️69متر/2خواب/طبقه2/روبنما
⬅️پارکینگ سندی/انباری/مشاعات تمیز
⬅️آشپزخانه پرکابینت/هود/گاز رومیزی
⬅️زیباسازی شده و بدون هیچ خرجی
⬅️کف پاراکت
⬅️سند تک برگ شش دانگ

⬅️640وام با املاک
⬅️310 میلیون رهن
⬅️نقدینگی لازم=1میلیارد و 750

به این آگهی اکتفا نکنیانواع ملک سند تک برگ شش دانگ در متراژ مختلف با سلیقه ی شما موجود میباشد کافیست تماس بگیرید.