تائید
فروش مسکونیآپارتمان69متر/2خواب /پلیس تک واحدی /بــه قیـمت رسیـده

69متر/2خواب /پلیس تک واحدی /بــه قیـمت رسیـده

1 سال پیش در تهران

متراژ
69
ساخت
1397
قیمت کل
7٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
110٬869٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✅به قیـمت ترین فایل منطقه
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
✅تک واحدی پارکینگ بدون مزاحم انباری آسانسور
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

⬅️تماس تا ساعت 12شب ➡️
______________________________________
⬅️مشاور شما پرهام ➡️
⬅️املاک شهرپلاس ➡️