تائید
فروش مسکونیآپارتمان69متر نما تراورتن سردار جنگل شمال

69متر نما تراورتن سردار جنگل شمال

1 سال پیش در تهران

متراژ
69
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
6٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
94٬927٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
♦️قیمت واقعی ملک 7100میلیارد می باشد ♦️

69متر 2خواب

طبقه دوم سندی (3)

پارکینگ سندی بالکن

نما و مشاعات تراورتن

قابلیت رهن تا 800میلیون

نوریان
ساعت پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب