تائید
فروش مسکونیآپارتمان69متر2خواب/پارکینگ/سلسبیل بالاتراز سپه

69متر2خواب/پارکینگ/سلسبیل بالاتراز سپه

2 سال پیش در تهران

متراژ
69
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
57٬971٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
69 متر
2 خواب

طبقه 4
ساختمان 4 طبقه 2 واحدی

موقعیت عالی جنب مترو

امکانات
پارکینگ سندی قیمت 200م

کاغذ دیواری سه بعدی

قابلیت 600م الی 700م رهن

دسترسی به مترو 1 دقیقه
دسترسی به بی آر تی 1 دقیقه

آدرس ملک سلسبیل بالاتر از امام خمینی خ خمسه

آدرس دفتر محبوب مجاز غربی پلاک 388 املاک طاها

مشاور شما بختیاری