تائید
فروش مسکونیآپارتمان6واحد 1440 متر یکجا احمداباد معاوضه باویلایی

6واحد 1440 متر یکجا احمداباد معاوضه باویلایی

2 سال پیش در مشهد

متراژ
1440
ساخت
1402
اتاق
+4
قیمت کل
110٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
76٬388٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
تراس های بزرگ قابل چیدمان
مطبخ تراس دار
غرق نور
6طبقه 6 واحد
فقط بصورت یکجا معاوضه با ویلایی
در منطقه 9-8-1-11
اماده تحویل
مشاور شما دهنوی