تائید
فروش مسکونیآپارتمان70 متر 2 خواب/فول/تراورتن/روبه آفتاب

70 متر 2 خواب/فول/تراورتن/روبه آفتاب

2 سال پیش در تهران

متراژ
70
ساخت
1394
قیمت کل
6٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
90٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
انتخـابـ درستـ هنـر استـ و شمـا هنـرمنـدانـ اینـ بـازاریـد
══════ஜ▲ஜ══════

✅75م خوش نقشه

☑سقف نورپردازی وکناف شده
☑سازه کاملاشخصی سازبامتریال درجه1

✅ساختمان آرام
✔مدیریت قوی
✔ امکان دریافت سقف وام مسکن
✔امکان رهن تا700میلیون باما

✅لوکیشن عالی باگذرپهن ومشجر درغرب بلوار
◻فروشنده100٪واقعی▪️

♻️ امکان معاوضه باواحدفقط درمحدوده تهرانپارس ♻️
══════ஜ▲ஜ══════

✅جامعترین فایلینگ منطقه؛ملک موردنظرتان راباهر بودجه وسلیقه ای ازمابخواهید.

☑فروش واحدخودرادرکمترین زمان ممکن به مابسپارید.

✔وظیفه ی ماارائه ی بهترین مشاوره درکمال صداقت وانجام بصرفه ترین معامله برای شماست.

▪️مشاورشمابودن ؛ افتخارماست▫️
══════ஜ▲ஜ══════

⬜جهت کسب اطلاعات بیشترومشاوره رایگان باماتماس بگیرید.

▪️بلوار پروین نبش 206
✅ مسـکـن رادیـکالـ

▪️مشاوروامین شما:
✅ نـریمـانـ