تائید
فروش مسکونیآپارتمان70 متر 3 میلیارد

70 متر 3 میلیارد

1 سال پیش در گرمدره

متراژ
70
ساخت
1403
اتاق
1
قیمت کل
3٬010٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬000٬000 تومان
طبقه
3
نوساز خام
یک خوابه بزرگ و مستر
با پارکینگ انباری اسانسور
دسترسی عالی به بر بلوار اصلی
مبلغ 150 م بابت سند کسر میگردد
املاک ارمغانی برای اطلاعات بیشتر فقط تماس پاسخگو میباشم
برای خرید فروش رهن و اجاره با 100 فایل بروز در منطقه با ما در تماس باشید