تائید
فروش مسکونیآپارتمان70 متر تاپ لوکیشن جویبار ((وامدار)) شهریار وایین

70 متر تاپ لوکیشن جویبار ((وامدار)) شهریار وایین

2 سال پیش در شهریار

متراژ
70
ساخت
1397
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬310٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
⛔️⛔️⛔️عقب نمانید⛔️⛔️⛔️

❌از گرانی بازار مسکن عقب نمانید❌

با سلام و احترام

⭐️حاجی پورم کارشناس ملک و مهندس عمران بصورت مشاور تخصصی در کنارتونم⭐️

✅با داشتن مشاوری تحصیل کرده و با سابقه با خیال راحت خرید کنید و پول و سرمایتونو دو برابر کنید✅

⭐️مشخصات ملک
70 متر
6 واحدی
طبقه اول
پارکینگ اختصاصی
پکیج
دو خواب
کاغذ دیواری خارجی
لاکچری پسند
کابینت های گلاس
بلوک 5
سمت جویبار

⭐️شرایط پرداخت
یک میلیارد و پنجاه میلیون تومان وام
سیصد میلیون تومان رهن
نهصدو شصت میلیون تومان نقدینگی

❤️بله درست شنیدید فقط با 960 میلیون تومان صاحب خانه شوید❤️

✨حاجی پورم کارشناس و مهندس عمران در شهرک وایین✨

جهت بازدید و اطلاع از فایلهامون فقط کافیه با من تماس بگیرید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مهندس علیرضا حاجی پور

آژانس املاک مسکن7000