تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا70 متر،دوطبقه روی پارکینگ، آزادگان

70 متر،دوطبقه روی پارکینگ، آزادگان

2 سال پیش در دورود

متراژ
200
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬041٬000 تومان
متراژ زمین
73
کوچه های کاج
متراژ زمین: 73 متر
ابعاد: 7/30 * 10
جنوبی
مشخصات ساختمان:
دو طبقه روی پارکینگ
تمام اسکلت فلز
متراژ واحد ها: 73 متر
واحد ها به صورت تک خواب
آشپزخانه تمام MDF
کمد دیواری تکمیل
پذیرایی 30 متری پرده خور
«دارای مدارک کامل»
«تهاتر دارد»
«قابلیت رهن هر واحد تا 200 میلیون تومان»
********************
برای بازدید این مورد و ساختمان های دیگر تماس بگیرید
«دپارتمان تخصصی مسکن جاکار»
«مشاور شما آقای جمشیدی»