تائید
فروش مسکونیآپارتمان70 متر رو به کوچه*ویوو دار

70 متر رو به کوچه*ویوو دار

1 سال پیش در تهران

متراژ
70
ساخت
1395
قیمت کل
10٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
156٬428٬000 تومان
طبقه
4

ویوو برج میلاد✅

قابل رهن تا 1/500 میلیارد✅
❌به قیمت رسیده❌
❌فروشنده واقعی❌

❌ موارد مشابه تو زوج نیز موجود است ❌
مشاور فروش خانم ضیایی ....