ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
70 متر فول امکانات ،مجتمع وام دار
70 متر فول امکانات ،مجتمع وام دار
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
70
ساخت
1403
قیمت کل
1٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬714٬000 تومان
طبقه
4
با درود
✔واحد 70 متر در پروژه ای لوکس
⬅️زیر نظر و مشارکت شهرداری تهران
⬅️با قیمت و تعرفه اداره مسکن و تعاون
✔فقط با پیش پرداخت 1.800 (قابل انعطاف)
✔500 میلیون وام بانکی کم بهره
✔و اقساط طولانی بدون سود
⬅️ ثبت نام تعداد واحد محدود در پروژه شهرداری ،درحال ساخت و تحویل 2ساله
مجتمعی بزرگ فول امکانات فراتر از منطقه در قلب تهران
فرصت خانه دار شدن با این شرایط رو از دست ندین
✔خرید مستقیم و بدون پرداخت کمیسیون
✔مطمئن باشین تکرار نمیشه
جهت هر گونه مشاوره و راهنمایی با افتخار در خدمتم
ساعت تماس 10 صبح الی 10 شب
شایسته _ کارشناس فروش شرکت مهتاب
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت