تائید
فروش مسکونیآپارتمان70 متر چهارراه ورزش

70 متر چهارراه ورزش

10 ماه پیش در سمنان

متراژ
70
ساخت
1395
قیمت کل
1٬580٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
22٬571٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
8
#سمنان_بلوارورزش

#کد_فایل_8190
تاریخ:1404/04/16
#فروش_آپارتمان
متراژ بنا 70
تعداد اتاق 2
طبقه 6
کل طبقات ساختمان 8
تعداد واحد در طبقه 4
تعداد کل واحدها 32
سال ساخت 1395

نمای ساختمان : سیمان,آجر
مشاعات : آسانسور
تاسیسات سرمایشی و گرمایشی : کولر آبی,پکیج و رادیاتور
پوشش کف : پارکت
آشپزخانه : هود,گاز رومیزی,هایگلس
سرویس بهداشتی و حمام : ایرانی
سقف و دیوار : کاغذ دیواری
سایر امکانات : تراس,آیفون تصویری,کمد دیواری,انباری,اعلام حریق,دوربین مداربسته
وضعیت سکونت : سکونت مالک
نوع و تعداد پارکینگ : پارکینگ مشاع
وضعیت ملک : قولنامه ای

مبلغ کل :1,580,000,000 تومان

کارشناس : شکریان