تائید
فروش مسکونیآپارتمان70 متری 2 خواب ( شخصی ساز) زیبا شهر

70 متری 2 خواب ( شخصی ساز) زیبا شهر

1 سال پیش در بندرعباس

متراژ
70
ساخت
1393
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬714٬000 تومان
طبقه
3
خدایا شکرت

️کارشناس تخصصی فروش: دکتر نوری

موقعیت : زیبا شهر
کد فایل : 771

✅سند تک برگ
✅پارکینگ مشاع مشخص
✅کف پارکت
✅خوش نقشه واقعی
✅فول امکانات ( کابینت ام دی اف/ هود / کولر)
✅نما و مشاعات سنگ
✅سالن بزرگ و مربعی
✅اتاق خواب ها استاندارد
✅نورگیر جنوبی

◾قیمت کل : 2500

◾قابلیت رهن : حداقل 450

◾ نقدینگی جهت خرید بدون وام : 2050

پیشنهاد ویژه :

◾️قابلیت وام تا 800میلیون و دریافت 20 روزه بدون نیاز به ضامن ( به عهده املاک )

◾قابلیت دریافت 160 میلیون وام تعمیرات ( به عهده املاک)

من مشاور ملکی هستم ، قبل خرید یا فروش واحدت با من مشورت کن (رایگان)

---------------------------------------------

☑️املاک بزرگ دیاکو شعبه دیگری ندارد.

◾آدرس دفتر :خیابان دانشگاه_بلوار پرفسور خشنودی_املاک بزرگ دیاکو