تائید
فروش مسکونیآپارتمان70متر 1خ مستر دارآباد (افتخاری )

70متر 1خ مستر دارآباد (افتخاری )

2 هفته پیش در دارآباد

متراژ
70
ساخت
1404
اتاق
1
قیمت کل
‏24,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏342,857,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
سند شخصی تک برگ
پارکینگ انباری آسانسور
یک خواب مستر 2سرویس
تراس قابل استفاده
نور جنوب آفتاب وشمال همزمان
نقشه خوب بدون پرتی
قابلیت رهن واحد همزمان باخرید
تحویل آپارتمان برج 4/1405میباشد
مناسب سرمایه گذاری وسکونت
دسترسی خوب به خیابان اصلی ومراکز خرید
در لوکیشن خوب خارج از بافت بومی
برای بازدید وتوضیحات بیشتر تماس فرمایید
وموارد مشابه نوساز وچند ساله با متراژ مختلف
در منطقه موجود میباشد