تائید
فروش مسکونیآپارتمان70متر 2 خواب بدون مشرف پونک شمالی

70متر 2 خواب بدون مشرف پونک شمالی

2 سال پیش در تهران

متراژ
70
ساخت
1388
قیمت کل
7٬490٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
107٬000٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
800 رهن از ما 960 تا 1960 وام

70متر 2 خواب

طبقه پنجم / فول امکانات

پارکینگ انباری بالکن اسانسور

نما و مشاعات گرانیت

شرفی
ساعت پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک فایلهای زیر قیمت در اینستاگرام صاد