تائید
فروش مسکونیآپارتمان70متر+2خواب+سندتکبرگ+فروش فقط تا3روز/گلشهر

70متر+2خواب+سندتکبرگ+فروش فقط تا3روز/گلشهر

1 سال پیش در کرج

متراژ
70
ساخت
1393
قیمت کل
2٬580٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬857٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
⚡️سـازمـان مـعـامـلـاتـ امـلـاکـ و مـسـتـغـلـات⚡️

⚜️سند تک برگ آماده انتقال
⚜️ قابلیت اخذ وام تا 800 میلیون تومان
⚜️قابلیت رهن تا 450 میلیون
⚜️قیمت خرید فقط با 1،330،000،000

⚜️خوش نقشه بازسازی شده
⚜️2خواب بزرگ به همراه کمد دیواری
⚜️ پارکینگ سندی مسقف

⚜️برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید

☆☆☆☆☆☆ کارشناس امور ملکی شما☆☆☆☆☆

...آقای شیرزاد .....
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
〰️ اعتمادی راستین 〰️انتخابی نوین
〰️〰️ با مشاورین املاک سورین〰️〰️

✔️املاک سورین با قدمت 20ساله در گلشهر
آدرس دفتر:گلشهر ،پونه شرقی،شعبه 3

www/amlaksurin/com
از سایت ما دیدن فرمایید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آقای شیرزاد املاک علی

آژانس املاک سورین

اعتمادی راستین، انتخابی نوین، با مشاورین املاک سورین