70متر /2خواب/فول امکانات/فول بازسازی/سازمان برنامه
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
70
ساخت
1390
قیمت کل
6٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
96٬428٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
____________________[Mosayeb]_______________
70متر آپارتمان
2خواب استاندار
همراه با آسانسور ،پارکینگ و انباری سندی
بالکن بزرگ و کاربردی
پلان بسیار زیبا و تفکیکی
صفر تا صد بازسازی شده
سالن پرده خور (غرق نور)
نما و مشاعات بسیار زیبا
سالن بزرگ با قابلیت چیدمان مبلمان 7 نفره
بازدید آزاد
_____________________________________________
مشاور تخصصی منطقه ؛ مصیب
_____________________________________________
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.