تائید
فروش مسکونیآپارتمان70متر 2خواب فول شهرک

70متر 2خواب فول شهرک

10 ماه پیش در خلیج فارس

متراژ
70
ساخت
1398
قیمت کل
4٬620٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
66٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5

خانم غفاری

لوکیشن دیوار مربوط به دفتر املاک میباشد⬇️