تائید
فروش مسکونیآپارتمان70متر /2خوابه/غرق نور /فردوس غرب

70متر /2خوابه/غرق نور /فردوس غرب

1 سال پیش در تهران

متراژ
70
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
7٬130٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
101٬857٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
به نام خدا
⚜️70متری 2خواب
⚜️پارکینگ و انباری سندی
⚜️بهترین طبقه ساختمان
⚜️2پاسیو مسقف به مجموع 30متر خارج از متراژ سند
⚜️ باز سازی شده با متریال درجه 1خارجی
⚜️کم واحد و دارای قدرالسهم قابل توجه
⚜️لوکیشن دنج و آرام
⚜️دسترسی فوق العاده
⚜️ملک به قیمت رسیده
⚜️مالک فروشنده واقعی
☎️پاسخگویی از 7صبح الی 1بامداد
‼️‼️الویت خرید با اولین بازدید کننده ‼️‼️

مشاور شما نوروزی

گروه مشاورین املاک پایتخت در کنار شماست