ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
70متر 8 واحدی فردوس غرب سالن قدی پرده خور
70متر 8 واحدی فردوس غرب سالن قدی پرده خور
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
70
ساخت
1384
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
6٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
87٬142٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
70متر دو خواب تاپ لوکیشن فردوس غرب
شقایق مرکزی بهترین دسترسی مترو و اتوبان
سالن قدی پرده خور رو به آفتاب
آشپزخانه بزرگ کابینت خور عالی مختص کدبانو
2خواب بزرگ جادار قابلیت تخت دونفره
پارکینگ انباری سندی بالکن دارد
کم واحد خلوت 4طبقه 2واحدی = 8 واحد
نما مشاعات شیک در خور تحسین
واحد تخلیه آماده سکونت
قابلیت رهن کامل 500 میلیون تومان
مشاور قدیمی منطقه حیدری
دپارتمان بزرگ اوپال
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت