تائید
فروش مسکونیآپارتمان70متر تکواحدی آذربایجان

70متر تکواحدی آذربایجان

1 سال پیش در تهران

متراژ
70
ساخت
1397
قیمت کل
5٬590٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
79٬857٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4

ملکشاهیان
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک بزرگ سناتور با 2شعبه فعال

املاک سناتور شما راشایسته بهترینها می داند