تائید
فروش مسکونیآپارتمان70متر دو خوابه / سند تک برگ / سرمایه گذاری

70متر دو خوابه / سند تک برگ / سرمایه گذاری

1 سال پیش در کرج

متراژ
70
ساخت
1392
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬285٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
⭐️ گروه مشاورین املاک بیستون ⭐

((فروش آپارتمان 70متری ، دو خوابه))

امکانات و مشخصات :

✔️مناسب برای سرمایه گذاری و سکونت
✔️غرق در نور و رو به نما
✔️سه طبقه دو واحدی
✔️طبقه یکو نیم بدون آسانسور
✔️فاقد پارکینگ ( فضای پارک برای ماشین وجود دارد )
✔️دسترسی فوق العاده به بلوار و مراکز خرید و 2پارک بزرگ ساماندهی ...

و ...

بهترین هارا با مناسب ترین قیمت ها از ما بخواهید ✅

جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید ؛
مشاور شما در منطقه :
( خشایار )

✅خرید و فروش مطمئن ، زیر نظر کارشناسان امور ملکی و ساختمانی گروه مشاورین املاک بیستون

آدرس دفتر :
کرج ٫ مهرشهر ٫ ساماندهی ٫ بلوار نور ٫ نماز غربی ٫ تقاطع عرفان٫ مشاورین املاک بیستون

⭐گروه مشاورین املاک بیستون ⭐