تائید
فروش مسکونیآپارتمان70متر/فول امکانات و مشاعات/هتلینگ/بدون مشابه 

70متر/فول امکانات و مشاعات/هتلینگ/بدون مشابه 

1 سال پیش در تهران

متراژ
70
ساخت
1401
اتاق
1
قیمت کل
8٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
127٬857٬000 تومان
طبقه
3
سازه خوش نام و برند در بلوار فردوس
✨سازنده بنام منطقه✨

❗️تنها یک بازدید تا خرید خانه رویایی خود فاصله دارید❗️

⚜️بهترین فرصت سرمایه گذاری و بهترین موقعیت سکونت⚜️

⭕️70 متر تک خواب / نوساز کلید نخورده

✅لابی مبله شیک+لابی من
✅5 لاین آسانسور (نفر بر و بار بر)

〽️قابلیت وام تا 960 م
〽️قابلیت رهن تا 1 میلیارد و 300م

⚜️مالک فروشنده واقعی⚜️

‼️زیر قیمت کارشناسی‼️

جهت دریافت اطلاعات بیشتر = تماس

کارشناس تخصصی اپارتمان های لوکس منطقه 5 ✨مهران✨