تائید
فروش مسکونیآپارتمان70متر فول* سرمایه گذاری* ویو ابدی کوههای غرب

70متر فول* سرمایه گذاری* ویو ابدی کوههای غرب

1 سال پیش در تهران

متراژ
70
ساخت
1397
قیمت کل
8٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
123٬571٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
⛔تصاویر واقعی ....بازدید آزاد ⛔

♈بهترین فایل برای خرید و سرمایه گذاری

♈یکی ازبهترین لوکیشن های منطقه 5 ..
شهرک نفت

✡70 متر فول تراورتن

❗مشاعات تمییز و عالی

❌قیمت تا 24 ساعت آینده اعتبار دارد ...❌

♻️بهترین موقعیت خرید و سرمایه گذاری
♻️20 درصد زیر قیمت منطقه تضمینی

⚜⚜⚜مددی هستم املاک بارمان....