تائید
فروش مسکونیآپارتمان70متر/نزدیک مترو/ بر اصلی

70متر/نزدیک مترو/ بر اصلی

2 سال پیش در کرج

متراژ
70
ساخت
1388
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬620٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬142٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
⚜️مشاورین املاک و مستقلات رویان⚜️

✅70 متر
✅1خواب
✅کمد دیواری
✅بالکن بزرگ

▫️◽◻️نزدیک مترو و مراکز خرید◻️◽▫️

______________________________________________
✅قابلیت رهن تا 250 میلیون تومان

〽️برای دیدن فایل های بیشتر به پنل املاک مراجعه فرمایید.

▫️◽◻️از من بهترین هارو بخواهید◻️◽▫️

〽️با احترام پاسخگویی 24 ساعته

✔️آدرس دفتر: گلشهر، گلزار غربی، اختر غربی، املاک رویان.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مشاورین و مستغلات رویان

⭐خوشحالیم که در رسیدن به آرزوهایتان نقش داریم⭐