تائید
فروش مسکونیآپارتمان70متر/همکف/طبرسی شمالی4/حاشیه نظامدوست30

70متر/همکف/طبرسی شمالی4/حاشیه نظامدوست30

1 سال پیش در مشهد

متراژ
70
ساخت
1398
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
780٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
11٬142٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
✨️✨️کارگزاری املاک عالیجناب✨️✨️

⚡️فرصت های تکرار نشدنی⚡️
⚡️خرید از شما تضمین سود ازما⚡️

‼️خریدوفروش ملک شمادرسریعترین زمان ممکن

‼️خریدو فروش تخصصی ملک /رهن واجاره/مشارکت درساخت‼️

‼️آماده همکاری با سازندگان ومالکان محترم فروش ملک شما در کمترین زمان ممکن

⚜️مناسب برای خانه اولی ها
⚜️درصورت کمبود پول تا 100 میلیون رهن میشود

⬅️کلیه قراردادها هولوگرام دار وزیر نظر مشاور حقوقی تنظیم میگردد

✅️آدرس دفتر املاک:
طبرسی شمالی4 نظامدوست 30 نبش حسن زاده 12 املاک عالیجناب