تائید
فروش مسکونیآپارتمان70مترطبقه1پذیرایی مربع و پرده خور2خواب فاز1پارکینگ

70مترطبقه1پذیرایی مربع و پرده خور2خواب فاز1پارکینگ

1 سال پیش در کرج

متراژ
70
ساخت
1396
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬660٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
::::::::::::::::::::::::::::::::::⚜️مسکن پلاک ⚜️:::::::::::::::::::::::::::::::::

⛔️⛔️⛔️⛔️مناسب برای مشتری های خاص پسند⛔️⛔️⛔️⛔️

‼️کدفایل: 12741

⚜️70متر ⚡️واحدی بدون مشابه در منطقه ⚡️

⚜️♦️طبقه نیم⚜️ سند تکبرگ

تاپ لوکیشن فاز1
⚜️6واحدی
♦️نمای مدرن

⭐️سراسر نورگیر و پرده خور
⚡️پذیرایی مربع و خوش نقشه
⚡️کناف کاری⚡️نورپردازی شیک
⚡️نقاشی ⚡️لوستر
⚡️کف سرامیک 80در80
✅️کابینت هایگلاس⚡️هود توکار⚡️گاز رومیزی⚡️فر
⚡️آیفون هوشمند تیکتی
⚡️درب ضد سرقت
⚡️پکیج و رادیاتور
⚡️ بالکن
⚡️جاکفشی هایگلاس ترک
⚡️کمد دیواری هایگلاس
✅️ بازدید در هر لحظه ‼️‼️تخلیه

‼️‼️از دفتر املاک معتبر خرید کنید با خیال راحت برای دیدن تمام فایل ها به تیک زیر (( مشاهده همه آگهی ها )) مراجعه کنید.‼️‼️

.........⚡️⚡️خرید آپارتمان با حداقل نقدینگی ⚡⚡.....

⚡♦️آدرس دفتر: فاز1 بلوار دنیامالی بین کوچه نعمتی جهان و شقایق14 پلاک27 مسکن پلاک ♦️⚡